FightLife.ru
ruen

  • охотничьи ножи

Scheduled Russian Events

29.03.2015
Rostov-on-Don
PROFC 57 – New Era
Sport-Don ZSK
1 Andrey Goncharov vs Islam Isaev 66 kg 3 rounds
5:00 UD
2 Adam Yandiev vs Konstantin Skrelya 93 kg 3 rounds
3 Nikolay Danilov vs Evgeniy Goncharov +93 kg 2 rounds
5 Vladimir Kanunnikov vs Rusul Gasankhanov 70 kg 3 rounds
5:00 SD
6 Yusup Raisov vs Vladimir Egoyan 66 kg 4 rounds
5:00 UD
7 Vitaly Bigdash vs Magomed Magomedkerimov 84 kg 3 rounds
4:22 rear naked choke
8 Ibragim Tibilov vs Dimitry Zebroski 77 kg 3 rounds
5:00 UD
9 Alexandr Shabliy vs Gusen Esenbaev 70 kg 3 rounds
4:07 left knee
10 Mikhail Kolobegov vs Shamil Abdulkhalikov 84 kg 4 rounds
just after the fight it was announced as no contest by organizers 2:37 knee
1 Apti Bimarzaev vs Alexey Dodonov 70 kg 3 rounds
2 Ehtiram Rzaev vs Ciprian Schiopu 80 kg 3 rounds
3 Valentin Slavikovskiy vs Daniel Lentie +91 kg 3 rounds
4 Sergey Kulyaba vs Ricardo Gonzalez 70 kg 3 rounds
5 Vladimír Idrányi vs Jamie Bates 80 kg 3 rounds
6 Shamil Abasov vs Zinedine Hameur-Lain +91 kg 3 rounds
2 Salambek Damaev vs Shamil Alibeckov 66 kg 3 rounds
3 Victor Kichigin vs Arthur Vasilev 66 kg 3 rounds
4 Georgiy Kichigin vs Kyamran Abbasov 77 kg 3 rounds
5 Ayatulla Tatarov vs Dmitriy Parubchenko 70 kg 3 rounds
6 Goga Shamatava vs Arseniy Petrov 66 kg 3 rounds
7 Roman Avdalyan vs Alexandr Durimanov 70 kg 3 rounds
8 Vartan Asatryan vs Asulan Toktarbaev 60 kg 3 rounds
9 Yaroslav Amosov vs Ravil Rizaev 84 kg 3 rounds
10 Mikhail Malyutin vs Antun Racic 66 kg 3 rounds
11 Denis Goltsov vs Peter Graham +93 kg 3 rounds
2 Alexey Makhno vs Rakhman Makhazhiev 70 kg 3 rounds
3 Rustam Gadzhiev vs Michal Wiencek 77 kg 3 rounds
4 Abukar Yandiev vs Gevorg Charchayn 84 kg 3 rounds
5 Nikolai Kaushansky vs Javier Fuentes 70 kg 3 rounds
6 Valery Myasnikov vs Kristijan Perak 93 kg 3 rounds
7 Konstantin Glukhov vs Ante Delija +93 kg 3 rounds
8 Tural Ragimov vs Ivan Buchinger 66 kg 5 rounds
M-1 Challenge Featherweight title
9 Vyacheslav Vasilevskiy vs Ramazan Emeev 84 kg 5 rounds
M-1 Challenge Middleweight title
1 Timur Nadrov vs TBA 60 kg 3 rounds
2 Vadim Chasovskih vs Ertine Mongush 60 kg 3 rounds
pro debut for Ertine Mongush
3 Alexandr Kotov vs Alexei Frolov 60 kg 3 rounds
4 Vladislav Tuynov vs TBA 60 kg 3 rounds
5 Anatoliy Moiseev vs Evgeniy Kurovskiy 70 kg 3 rounds
6 Oleg Hohlov vs Sergey Boriskin 76.2 kg 3 rounds
7 Natalya Dyachkova vs Oksana Shchetinina 60 kg 3 rounds
8 Stanislav Kazantcev vs Arturos Akopian 72.5 kg 3 rounds
9 Alexander Surzhko vs Marco Groh 72.5 kg 3 rounds
10 Enriko Gogokhiya vs Chris Ngimbi 72.5 kg 3 rounds
1 Maxim Divnich vs Mansour Barnaoui 70 kg 5 rounds
M-1 Challenge Lightweight title
2 Stephan Puetz vs Marcin Tybura +93 kg 3 rounds